Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

Sevdiğinizle ilgili duygularınız derinleşebilir. Birlikte geleceğe yönelik hayaller kurabilir, isteklerinizi ve arzularınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu arada yapmanız gereken işleri ihmal etmeyin ve zamanında yapmak için gayret gösterin. Yoksa yetiştirilmesi gereken işler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Fakat biraz gerilim yaşasanız bile bütün işlerinizi yapacaksınız. Ve çok çalıştığınızı düşüneceksiniz ama çalışırken yaşam enerjiniz yükselecek. Seyahat projeleri yapabilir, sevdiğinizle birlikte gideceğiniz yerleri belirleyip tatil hazırlıkları yapabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor ve ufukta sıkıntı görünmüyor, fakat yıldızlar almaktan çok vermeye daha açık olmanızı öneriyor. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın çaba sarfedebileceğiniz çok şey var. Güzel şeyler üzerinde durabilir, sanatsal uğraşlara katılabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olaylara farklı açıdan bakarak çevrenize yardımcı olacaksınız. Adil ve tarafsız olmak için var gücünüzü kullandığınız dostlarınız tarafından biliniyor ve seviliyor.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanızda kurduğunuz bazı hayallerin gerçekleşmesi söz konusu. Bu hayalleri sizden daha iyi belirleyecek bir kişi olamaz. Ayrıca yaptığınız işlerin karşılığını görmeye başlayınca kendinize olan güveninizi de tazeleyeceksiniz.