Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

18 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte yapacağınız çevre gezileri keyfinizi arttıracak. Ayrıca sorumluluk gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve büyüklerinize yardımcı olabilirsiniz. Bugün karamsar duygulardan uzaklaşıp pratik konular ile ilgileneceksiniz. Dikkat gerektiren konularda kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Tartışma ortamlarında sakin davranmak için gayret gösterin. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında sabırlı davranabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Para konusunda dikkatli davranacak, harcamalarınızı kısıtlamaya yöneleceksiniz. Zor zamanlara hazır olmak için elinizden geldiğince para biriktirmeye çalışacaksınız. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda arkadaşlarla bir arada olmak ve değişik uğraşlara yönelmek için uygun koşullar var. Ayrıca uzun vadeli hedefler geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

MEVSİMSEL hastalıklar her an sizi yatağa düşürüp bitkin hale getirebilir. Alacağınız birkaç keyifsiz haber üstüne tuz biber ekebilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda size ilham veren insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan keyif alabilirsiniz. İletişiminizle çevrenizi etkileyeceksiniz.16 HAZİRAN 2017 BOĞA BURCU YORUMU