Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

22 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün meydana gelen Yaz Gündönümü ile birlikte siz de kendi değişiminizi gerçekleştirdiğinizi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla haberleşebilir, akşam için program yapabilirsiniz. Fakat öğlende gün dönümü meydana gelecek ve siz de öğle saatleri için organizasyon yaparsanız, heyecan duyacağınız tecrübeler yaşamanız mümkün. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Gün içinde duygularınız dalgalanacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen eski isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve değiştiğinizi hissedebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda sakin kalmalısınız. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Duygusal olaylar sizi biraz zorlayabilir. İşlerinizde aksamalar olabilir. İşlerinizde yoğunluğunuz artabilir. Toparlamanız gereken işlere yönelebilirsiniz. Bazı konularda feragat etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde işleriniz sonuçsuz kalabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ilginç kişiler ile karşılaşabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Satış, pazarlama ve iletişimle ilgili konularla, yakın çevre, reklam, yazım ve öğrenim alanlarınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. 1 ay boyunca meraklı yapınız ve iletişim gücünüz ön planda olacak.