Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendi içinize yöneltebilir ve daha önceden yaptığınız davranışları sorgulayabilirsiniz. Kendinizi haklı gördüğünüz konularda şimdi hatalı olduğunuzu düşünerek derinleşebilirsiniz. Aynı zamanda çok da şanslı olduğunuz ve detayları fark etme yeteneğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile yakınlarınızı etkileyeceksiniz ve onlar da sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Size yapılan teklifler ve önerileri iyice gözden geçirin, çünkü göründüğü gibi olmayabilir ve size ekonomik zararlar verebilirler. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çok şey yapabilir ve verimli olabilir. Aynı zamanda ev içinde de hareketlilik mümkün.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aklınıza eseni yapıyorsunuz. Dünya yansa umrunuzda olmayacak sanki. Çünkü gerçekten bunaldınız. Sabredin güneşli güzel günler yakın.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapacağınız günlük işler ve rutin çalış- malarla ilgili bazı önemli değişimler bugün sizi zorlayabilir. Maddi konularda değişik düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu fikirleri hayata geçirmeden önce etraflıca düşünmelisiniz.30 HAZİRAN 2017 BOĞA BURCU YORUMUOtorite ve güç çekişmelerine dikkat edin. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek, olayların derinine dalmak sizin için önemli olacak. Dalgınlıklara ve araba kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.