Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında direnç göstermeyin ve tarzınızı değiştirmek için harekete geçin. İçinizden yükselen iyimser duygularınızı yakalayın ve sezgilerinize güvenin. Sert ve zorlayıcı tavırlardan vazgeçip sevgiyle davranabilirsiniz. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacak. Kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve üstelik hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için dikkatinizi yükseltin. Geleceğe yönelik idealleriniz değişmiş olabilir ve yepyeni hayaller kurabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Görevinizi kolayca yapacaksınız ve size verilen her görevle efektif ve işbirlikçi bir şekilde uğraşacaksınız. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Finansal işlerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. Borç alacak işleri ile uğraşabilirsiniz. Ortaklı konularda stresli koşullar ortaya çıkabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde riskli işlerde karar almanız gerekebilir. Keyifli konulara zaman ayırmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yerinizde eski sorunlar Tekrar tekrar gündeme Geliyor bu durum canınızı sıktı. Ters giden ilişkilerinizi düzeltmek için çözüm yolu aramanız taktir topluyor.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geçmişten kalma konular aile içinde konuşulabilir. Aile hayatınıza vakit ayıracak, sorunlarınız varsa çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız. Bugün, bu konuda çok önemli bir adım atılabilir.