Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Heyecan duyacağınız gelişmelerin meydana geldiği bir dönemdesiniz. Beklentileriniz ile ilgili gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve duygusal karmaşa içine girebilirsiniz. Ancak mantıklı davranmayı başarabilirseniz, sorunlar ile de başa çıkabileceksiniz. Üstelik daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Çevrenizde saygı duyulan kişilerin davranışları ve ilgisi sizi rahatlatacak ve böylece siz de davranışlarınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Yabancı ülkelere gitmek, kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Başkalarını baştan çıkarma yeteneğinizi öne çıkarabilecek ve kendi gizemli yollarıyla sizi cezbeden yeni bir kişide başarılı olacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çok şey yapabilir ve verimli olabilir. Aynı zamanda ev içinde de hareketlilik mümkün.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizin ilgisine doyamıyorsunuz ve nazınızın geçtiği insanlara bunu gösteriyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda bulunmak öne çıkabilir. İş alanlarınızda bazı noktalarda olayların sizi tatmin etmediğini düşünebilirsiniz. Bunun geçici bir süreç olduğunu unutmayın. Sürprizler yaşayabilirsiniz.7 TEMMUZ 2017 BOĞA BURCU YORUMUParasal konularda alacağınız önemli kararları hayata geçirebilirsiniz. Evinize yapacağınız bir yatırım ya da harcama önem kazanabilir. 6 TEMMUZ 2017 BOĞA BURCU YORUMUGeçmişten kalma konular aile içinde konuşulabilir. Aile hayatınıza vakit ayıracak, sorunlarınız varsa çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız. Bugün, bu konuda çok önemli bir adım atılabilir.