Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Heyecan duyacağınız gelişmelerin meydana geldiği bir dönemdesiniz. Beklentileriniz ile ilgili gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve duygusal karmaşa içine girebilirsiniz. Ancak mantıklı davranmayı başarabilirseniz, sorunlar ile de başa çıkabileceksiniz. Üstelik daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Çevrenizde saygı duyulan kişilerin davranışları ve ilgisi sizi rahatlatacak ve böylece siz de davranışlarınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Yabancı ülkelere gitmek, kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün sezgileriniz kuvvetli olacak; bu da akıllı yatırımlar yapmanızı ve gelirinizi artırmanızı sağlayacak. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evle ilgilenmek ve evde meşgul olmak için güzel olanaklar var. Sevdiklerinizle birlikte olmak güzel fikir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İŞİNİZİ büyütmek veya işinizde yükselmeniz için gerekli zeminler oluşmak üzere. Çevrenizdeki insanların fikirlerine de açık olun.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilirsiniz. Seyahat, eğitim, medya, ticaret konularındaki çabalarınızın ve yabancılarla yapılacak işlerinizin karşılığını alabilirsiniz. Öte yandan bu alanlarda hassaslıklar da yaşayabilirsiniz. Güç çekişmelerine dikkat etmelisiniz.