Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Özellikle saygı duyduğunuz kişilerin sizi desteklediğini anlayabilirsiniz ve farklı çevreler ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve hoş fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yenilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal ihtiyaçlar veya önemsediğiniz kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir fakat bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşler planlandığı gibi yürümezse sabırlı olun ve bir engelle karşılaştığınızda daha anlayışlı olun. Sevgiliniz tarafından ihmal edildiğinizi düşünecek ve bir arkadaşınızla flört ederek onu kıskandırmaya çalışacaksınız, ancak bu kişi de halinizden hiç anlamayacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için kadınlardan destek alabilirsiniz. İşlerinizde aceleci davranmayın. Kolayca risk alabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşadığınız ufak tefek sağlık sorunları düzeliyor. Enerjinizi ekonomik kullanmanız sizin için daha iyi. Yoksa tekrar yataklara düşmeniz an meselesi.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlarla vakit geçirip büyük keyif alabilirsiniz.