Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

16 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak harekete geçmeden önce iyi araştırın ve duyduklarınızı hemen ciddiye almayın. İş ortaklığı, evlilik ve benzeri konular gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz uygun koşullar oluşuyor fakat korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Uzun zamandır yakalamak istediğiniz kalite konusunda beklediğiniz atılımı yapacaksınız; iş yerinde sizi memnun edecek yeni görevler ve maaşınızda artış olabilir. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi duygusal açıdan huzursuz hissedebileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Olaylar karşısında daha sakin, dengeli kalmaya bakın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sağlık sorunları ile mücadele edeceğiniz bir zaman içindesiniz. Kendinizle barışıp sağlığınızı önemsemelisiniz. Onun dikkatini çekmek için sağlığınızdan vazgeçmemelisiniz. Ailenizle sorunlarınızı aşacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın akrabaları veya kardeşleriyle olan bağlantılarınız güçlenebilir. Sizi iyi tanıyan insanlardansa daha az tanıyan kişilerden hayatınıza dair daha fazla destek göreceksiniz.