Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Karşılaştığınz olaylar ve haberler hayal gücünüzü uyandıracak ve isteğiniz artacak. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancak gergin ve sabırsız bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Dışarı çıkmak, eğlenceli ortamlar ve dostlarınız ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat tedbirli olun. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Alkollü içecekler ve ağır yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontol yapın. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde artan işler ve çok dikkat çeken sorumluluklar var. Üzerinizdeki baskılardan kurtulmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal anlamda biraz düşüşe geçtiniz. Ancak küçük bir umut sizi yeniden sevgiye bağlayacak. Önemsediğiniz kişiden beklediğiniz haberler gelebilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi gireceğiniz her ortamda göstereceğiniz ve ön planda olmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bugün, insanlarla olumlu ilişkiler kuracaksınız. Bu ilişkilerin karşılığını da aynı şekilde alacaksınız. Paylaşımlarınız arttıkça gününüz de renklenecek.