Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisiyle uyanabilirsiniz. İstekleriniz ile ilgili hayalleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kuvvetli arzular sizi harekete geçirebilir. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve kendinizi fazla yormayın. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancakbeklentileriniz olabileceklerden daha fazla olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerin dikkatini çekecek ve desteğini alacaksınız. Ancak arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve tartışmalardan uzak durun. İsteğinizi konuşarak anlatmak yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız daha başarılı olacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Sosyal konularla daha fazla ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz işler toparlamanız gerekebilir. Bu konuda mücadele verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal yönden güçlü hissedebilirsiniz. Ani kararlar almaktan çekinin. İşlerinizi tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizi kıskanmaktan vazgeçmelisiniz.O her zaman sizin yanınızda olacak. Kimsenin kalbini kırmamalısınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapılması gerekenlerle, iç dünyanız arasında uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kendi gücünüzü yansıtabilmek için takıntılarınıza ve üzerinizde baskı yapan konulara bir çözüm bulmalısınız.