Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve harekete geçirecek. Duygusal ve alıngan olabilirsiniz veya bazı olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olmuş olabilir fakat isteğiniz güçlü ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular hissedeceksiniz. Yakınlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Yakınlarınızın ziyaretine gidebilir, ilişkilerinizi daha farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Aslında alışkanlıklarınızı değiştirmeye başladığınız bir dönemdesiniz ve bunun rahatsızlığını hissedebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapmak için fırsatınız olacak. Gün içinde arzu ettiklerinizi başarabilmek için yeniden harekete geçebilirsiniz. Bu konuda etrafınızdaki insanların desteğini alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerden gelen paralar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı konuşmalar hayatınızın akışını değiştirebilir. Ancak sorunları çözmeniz zor olmayacak. Sizleri mutlu etmek bugün zor olsada keyfiniz yerine gelecek.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün aile ve ev hayatınızda sorumluluklarınızı bilecek, kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Evinizle ilgili kalkışacağınız projeler ve işlerde değişik fırsatlar karşınıza gelebilir.