Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

15 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Sevdiğinize karşı biraz daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Aranızda yanlış anlamalar ve kıskançlıklar yüzünden ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve sorunları büyütmekten kaçının. Sevgiye olan ihtiyacınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ayrıca içinizden yükselen istekler ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Spor yapmak ve seyahatler sizi rahatlatabilir. Beslenmenize ve uykunuza özen göstermeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kafanız karışacak ve kendinizi stres altında hissedeceksiniz ve her şey üzerinize gelecek. Bunu belli etmeyin ve güven vermeyen kişilere sırlarınızı açmayın. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel olarak önem verdiğiniz konularda daha güçlü olabilirsiniz. İşlerinizle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Hisleriniz daha güçlü olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. Duygusal konularla baş etmeniz kolay olmayabilir. İşlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek görebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÖNÜNÜZDEKİ boş bir kağıda içinizi dökmek ister gibisiniz. Yaşadığınız duygusal birikimler arttı. İçinizde tutmayın atın gitsin.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftanız heyecanlı gelişmelerle, keyifli başlıyor. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili yaşadığınız iletişim sıkıntılarınızı doğru davranışlarınızla çözebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken dikkatli olun.