Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

20 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Özellikle sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal gerilim hissedebilirler fakat sizin için günün ilk yarısı hareketli geçecek. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak sezgilerinizin de yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Olumlu bir döneme giriyorsunuz; terfi etmeniz muhtemel ve bu da ekonomik durumunuz için faydalı olacak. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması öncesinde üzerinizde daha fazla yoğunluk hissedebilirsiniz. Aynı zamanda evinize, ailenize yönelik konularda değişiklikler yaşabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün aşk yaşamınıza epey ayıracağınız zaman olacak. Kendi duygu ve düşüncelerinizi ona açıklayabilir ve mutlu olabilirsiniz. Ters tepki almaktan korkmayın, her şey yolunda. PARA: Bugün çok çalışmak ve üretmek adına birkaç işle aynı anda uğraşabilirsiniz. Bu zaten sizin doğanızda var. SAĞLIK: Gece hayatından uzak kalmaya ve hatta davetlere katılmamaya önem verin. Bu hayat size göre değil. Gece hayatı göz altlarınızı morartabilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenize karşı korumacı tavırlar içinde olacak ve ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İşteki bazı oluşumlar kafanızı kurcalayabilir.