Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Özellikle sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal gerilim hissedebilirler fakat sizin için günün ilk yarısı hareketli geçecek. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak sezgilerinizin de yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Olumlu bir döneme giriyorsunuz; terfi etmeniz muhtemel ve bu da ekonomik durumunuz için faydalı olacak. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması öncesinde üzerinizde daha fazla yoğunluk hissedebilirsiniz. Aynı zamanda evinize, ailenize yönelik konularda değişiklikler yaşabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızı seçerken, maddi çıkarlarınız doğrultusunda karar alacaksınız. Partnerinizle birlikte yurt dışıyla ilgili projeler gerçekleştirme ihtimaliniz var.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile alanlarınızda mücadele verdiğiniz bazı konuları bugün daha rahat tamamlama etkisindesiniz. İşlerinizde çabuk hareket etme eğiliminde olacaksınız. Hayatınızdaki birçok şey hızlandırılmış bir şekilde karşınıza gelebilir.