Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

26 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada eskiden sevdiğiniz ve değer verdiğiniz her ne var ise, gözünüzden düşebilir. Ayrıca daha önce değersiz bulduğunuz şeyler değerli olabilir. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeyin ve sevdiğinize karşı anlayışlı davranmak için özen gösterin. Sevgiye olan ihtiyacınız artmış olabilir ve sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat sizin de davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bu arada harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Çalışanlar bir görevde yükselme şansını elde edecekler ve olumlu bir şekilde fark edilecekler. Terfi etme olasılığı var.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ya da ortaklaşa konular içinde daha çok yapabilirsiniz. Başkalarını dinlemeye açıksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hakimiyeti elinizde tutmaya çalışıyorsunuz. Size sorular sorulmasından hoşlanmıyorsunuz. Ama sevginizin ömrünü olur olmaz şeyler için tüketmemelisiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Satürn’ün düzelmesiyle beraber ortak parasal konularla ve son dönemde bir parça zorlandığınız sorumluluklarınızla daha kolay baş edebileceksiniz. Yakın çevrenizdekilerle ilişkilerinizde oluşabilecek sıkılganlıklara ve sorunlara dikkat edin.