Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek ve duygusal zekanız açığa çıkacak. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olabileceğiniz bir gün... Çeşyitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün karamsar duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Böylece korkularınızdan da uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Zaten duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Partnerinize karşı az da olsa küstah davranacaksınız; geçmişteki ilişkileri hakkında kişisel sorular soracaksınız ve bu da partnerinizi rahatsız edecek.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle birlikte keyifli bir gün planlayabilirsiniz. Mücadelesini verdiğiniz şeylere yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızdaki konularda engelleri aşmak için çaba gösterebilirsiniz. Gün ortasında işleriniz yavaşlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda karşınızdakine bağlı hareket etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sıkıntı var. Partnerinizle uzun süredir kavga ettiğiniz için artık ondan sıkıldınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar iş ve aşk hayatınızda birtakım olumlu adımlar atabilirsiniz. Bilhassa özel hayatınızda kolay sinirlenmelere açık olsanız bile, kalabalık yerlerde ve sosyal ortamlarda kendinizi çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.