Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

29 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizden daha farklı gelişen bazı olaylar yüzünden baskı duygusu hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Bu arada hareketlerinizi kısıtlayan her ne var ise, bütün bunlardan kurtulmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Böylece daha önce vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızdan da kurtulabilirsiniz. Artık hayata ve olaylara farklı açılardan bakabilir ve kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz. Değerleriniz ve daha önce önem verdiğiniz her ne var ise, değişiyor ve sizin için başka şeyler önem kazanmaya başlıyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdaki insanların limitlerini belirleyebileceksiniz, fakat bunu onları açığa çıkarmaktan çok onlara gerçek anlamda yardım etmek için yapacaksınız. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle birlikte keyifli bir gün planlayabilirsiniz. Mücadelesini verdiğiniz şeylere yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızdaki konularda engelleri aşmak için çaba gösterebilirsiniz. Gün ortasında işleriniz yavaşlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda karşınızdakine bağlı hareket etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BUGÜN düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmazsınız. Kendinizi huzursuz ve mutsuz hissediyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizdeki işbirliklerinizi hafta başı devreye sokacaksınız. Bu alanda ilişkilerinizi iyi kullanabilirsiniz. Aile hayatınızda büyük dramalar yaratmamaya çalışın.