Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Kendinizi isteksiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Ancak harekete geçmek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Bir kez harekete geçtikten sonra yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Karşılaşmak istemediğiniz durumlar karşınıza çıkabilir ve korkularınız ile yüzleşebilirsiniz. Fakat olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece içinizdeki cesaretin uyandığını hissedebilirsiniz. Aslında bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor ve başarabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin. Yedikleriniz, içtikleriniz ve özellikle uykunuza dikkat etmelisiniz. Yorgunluk ve gerilim yüzünden sağlığınız etkilenebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Her şey yolunda gittikçe kendinizle gurur duyacaksınız. İlişkiniz uyum içinde ve dengeli olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. Ortaklarınızla aranızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Geleceğinizle ilgili konularda hızlı karar almak isteyebilirsiniz. Güçlü kişilerle yaptığınız görüşmeler sizi daha iyi yerlere getirebilir. Ortaklı işlerden paralar gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız anahtar... Evli olan Boğa’lar bugün oturdukları yeri sevmeyip taşınma başlayabilirler. İyi düşünmeniz gerekmekte ancak bu hareket iyi gelecek.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde detaylı yönlerinizle, hayatı ciddiye alan taraflarınız uyumlu olacak. Bir sürü konuyla ilgilenmenize rağmen kendinize iş yaratmakta üzerinize yok. Parasal konularda abartmaktan kaçının.