Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemek için özen göstermeniz gerekiyor. Sorunları büyütmeyin. Yabancılar ve tanımadığınız ortamlarda bulunmak sizi rahatsız edebilir. Ancak yakınlarınız ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar sizi heyecanlandırabilir. Eski isteklerinizin ve ideallerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz veya geleceğe yönelik isteklerinizi belirleyebilirsiniz.Ayrıntıların önemli olduğu işler yapanlar için uygun zaman. Bu arada şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen detayları görmeniz mümkün fakat takılı kalmamanız gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek hayallerinizle ilgili planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gelişmeler olabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aynı meslek gruplarından kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz. Bazı konuları öngörmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Şeytan... Çevrenizdeki bazı insanları hayatınızdan çıkarmalısınız. Bu ruh sağlığınız açısından faydalı olacak. Gerçek dostları fark edin.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Artık daha rahat bir iletişim içine giriyorsunuz. Sosyal çevrenizin aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Önemli görüşmelerden kaçının.