Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde sezgileriniz yükseliyor ve güzel hayaller kuracaksınız. Sabah saatlerinde gördüğünüz rüyalara dikkat edin. Çünkü mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Bugün olaylara çok farklı açılardan bakacaksınız. Bilincinizin derinliklerinden yükselen kuvvetli isteklerin zorlayıcı etkisinden uzaklaşıp daha makul ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Güçlü kişilerle iş birliği yapabilir ve parasal konulara yönelik bazı fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Şans sizin yanınızda! Elinizden geldiğince çalışmanız için size yeni fırsatlar, yeni bir enerji sağlayacak ve isteğinizi artıracak. Kafanızı toparlayın ve konsantre olun. İlişkinizi tazelemek ve gelecek için güvenli temeller oluşturmak isteyeceksiniz. Tarihler belirlemek için gayret gösterecek ve onlara uymaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kendinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal açıdan ya da evle ilgili konular üzerinde durabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız bilim... Bazı gerçeklerle yüzleşme zorunda kalabilirsiniz. Sorgulanın hoşunuza gitmeyeceği belli. Görüşmelerinizi kısa ve net tutmaya çalışın. Rahatınızı böyle sağlayın.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir eğitim veya seyahat konusu gündeminizde olacak ve siz buna ayırdığınız bütçeyle ilgileneceksiniz. Sanatsal işleriniz varsa bu hafta sonu güzel ve eğlenceli gelişmeler içinde olabilirsiniz.