Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

17 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Özellikle gergin ve öfkeli davranmış olduğunuz eski günleri hatırlayacak ve bu davranışlarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz. Tavırlarınızı değiştirmek isteyecek ve özellikle memnun olmadığınız yönlerinizi değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Parasal ihtiyaçlarınızın artmış olabilir ancak kazanç sağlayacağınız fırsatlar da karşınıza çıkacak. Fırsatları iyi değerlendirmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün hızlı düşünebilmek size aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı sağlayacak. Aksi takdirde kârınız düşlediğiniz gibi olmayacak. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evinize, ailenize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ancak psikolojik açıdan bazı dağınıklıklar da söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizle aranızdaki ilişkinin mükemmel olmasına rağmen iş hayatınızda aynı formu yakalayamadınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, sevdiklerinize karşı sert konuşmalar ve çıkışlar devrede olabilir. Çocuğunuza veya sevdiğiniz insana karşı sabırsızlıklarınızı törpüleyin. Aile yaşantınızdaki stresleri halletmeye çalışın.