Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

22 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve hassas olduğunuz bir gün. Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız detayları tespit edebilirsiniz. Ancak olayları fazla büyütmeyin.Sevdiklerinizin ilgisi gurunuzu okşayacak ve moraliniz yükselecek. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz ve kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Ancak yabancılar ile birlikte olmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen bazı ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara sizden daha farklı bakan kişileri anlamaya çalışın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda zorlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işlere dahil olabilir. Öğlen saatlerinde duygusal dağılmalar yaşayabilirsiniz. Sizi zorlayan koşullar oluşabilir. Hizmet aldığınız kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var. Tartışmalar gündeme gelebilir, sakin davranmaya çalışın. Yeni başlangıçlar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayatınızda yeni gelişmeler olacak. Atılgan haliniz insanları şaşırtıyor aynı zamanda kıskandırıyor.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda mantıklı ve çözüme yönelik hareket edeceksiniz. Sağlığınıza gereken yatırımı yapmalısınız. Aile hayatınızdaki güzel etkileşimler üzerinizde ve hayatınızda pozitif etkiler yaratacak.