Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

24 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün keyfiniz yerinde. Rahat olmak ve tembelleşmek istediğiniz bir gün. Yapmak istediğiniz işler sizin istediğinizden daha farklı olabilir. Fakat mecbur kaldığınız ve sorumluluk almış olduğunuz konuların zorlayıcı etkisi ile harekete geçeceksiniz. Üstelik hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Sportif faaliyetler ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Bu arada kendinizi çok fazla zorlamayın. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yakın bir arkadaşınızın avantajlı bir teklifinden etkileneceksiniz. Dikkatlice değerlendirin fakat bunu yaparken kendinizi uzun süre feda etmeyin. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ve aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendi temel karakterinizi ulu orta sergilemek ve diğer insanlardan saygınlık görmek istiyorsunuz. Ama bugünlerde övünmekte hoşunuza gidiyor. Apansız oluşturacağınız hareketler çekicilik yerine iticilik yaratacak.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz değişimler stres yaşamanıza neden olabilir. İşinize gereken özeni gösteriyorsunuz aynı ilgiyi sağlığınıza da gösterin.