Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Ekim 2021 Boğa burcu yorumu

İş arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve duyduğunuz haberler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Gizli bilgiler ve herkesin bilmediği olaylara ilgi duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ayrıca ölüm ve ölüm ötesi ve benzeri konular ilginizi çekiyor. Bu arada gizli niyetleriniz olabilir fakat düşüncelerinizi ortaya koymanız daha kolay olacak. Daha ılımlı ve olumlu davranabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız etkileyici kişiler düşüncelerinizin tamamen değişmesine neden olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Sosyal konularla daha fazla ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz işler toparlamanız gerekebilir. Bu konuda mücadele verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal yönden zayıf hissedebilirsiniz. Ani kararlar almaktan çekinin. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Edebiyat... Bugünlerde kendinizi ifade etmek konusundaki başarınız sizi başka alanlara yönlendirebilir. Hobi edinmek için en uygun süreçte olduğunuz belli.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizin gözbebeği olabilirsiniz. Bugün, özel hayatınızda yelkenleri suya indirmeniz gerekebilir. Her alanda mücadele edemezsiniz, biraz rahatlamalısınız.