Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Ekim 2021 Boğa burcu yorumu

Yaşam enerjiniz ve istekleriniz yükseliyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve seyahat programları yapacaksınız. Yolculuk yapabilir veya seyahat hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Aşk potansiyeliniz yüksek fakat tarzınızı değiştiriyorsunuz. En azından önem vereceğiniz ve ciddiye alındığınız ortamlarda bulunmak istiyorsunuz. Üstelik gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Aynı zamanda huzursuzluk duyabilirsiniz. Fakat seyahat programları ilginizi çekecek. Tatil yapmak ve farklı ortamlar keyfinizi yerine getirebilir. İsteklerinizi gerçekleştirme potansiyelinizin yükseldiği bir dönem.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelişen olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fikirlerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Bazı olayları kabullenmeniz işleri kolaylaştırabilir. Değişen koşullar sizi şaşırtabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Keyifli bir sohbet ortamı haftanın bütün yorgunluğunu alacak. Hoşlanmadığınız birinin ters davranması sizi biraz tedirgin etse bile kafanızı takmayın. Zararı dokunmayacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iş alanlarınızdaki koşullara karşı anlık tavırlarınız devrede olacak. Günlük işleriniz ve sosyal çevreniz arasında uyum sağlamanız biraz zor görünüyor.