Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

12 Ekim 2021 Boğa burcu yorumu

İletişim sorunları ve yanlış anlamalar yüzünden tartışmalar olabilir. Hırslı ve öfkeli bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve iyimser davranışlar karşısında duygularınız değişiyor. Aslında şanslısınız fakat şansınızı kullanabilmek için tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Daha önce sizin için önemli olan her ne varsa, artık önemini yitiriyor ve daha farklı şeylere değer vermeye başlıyorsunuz. Harcamalarınıza özen gösterin ve kendinizi çık fazla zorlamayın.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Maddiyat ile ilgili konular günün ana temalarını teşkil edebilirler. Kişisel kaynaklarınızı en doğru şekilde değerlendirmek için yollar arayabilirsiniz. Uzmanlarla görüşmelerde bulunarak da bu yolları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. İşbirliği yapacağınız kişinin, tek başına altından kalkamayacağı için kaçıracağı şansları birlikte değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler neler elde ettiğinizin veya neler başardığınızın farkında olmasalar da, aslında çok fazla şey elde ettiniz.

Bu durumun farkına varmalarını sağlamak veya sağlamamak ise, size kalmış. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize zaman ayırabileceğiniz imkanlar var. Öğle sonrasında sanatsal uğraşlar ve keyifler için uygun koşullar var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizler bugün partnerinize karşı özgürlük savaşı veriyor gibisiniz. Oysa içinizde ona karşı dinmeyen fırtınalar estiriyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygularınızı etkileyecek kararlar almanız mümkün. Sevdiğiniz insanla tartış- malara açık olacaksınız. Para yüzünden sevdiğiniz insana duygularınızı ifade edememek, aranıza bir set çekebilir.