Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

29 Ekim 2021 Boğa burcu yorumu

İsteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmasa bile isteklerinizi belirlemeyi başaracaksınız. Eski meseleler gündeme gelebilir ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat daha önce anlamadığınız veya farkına varmadığınız bazı önemli detayları ayırt edecek ve tarzınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz. Sabahın erken saatlerinde etkileyici rüyalar görerek uyanabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili hayalleriniz değişebilir ve yeni idealleriniz olabilir. Hayallerinizi anlatabilirsiniz fakat yakınlarınız düşüncelerinizi karıştırabilir. En iyi şimdilik anlatmayın ve tartışmalardan uzak durun.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Ekonomik sıkıntıları aşmak istiyorsanız parayı elinizde tutun ve gereksiz para harcamaktan kaçının. Ani kararlar vermeyin, aksi takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi daha fazla öne çıkaran koşullar ya da ailevi sorumluluklar olabilir. Ortaklaşa konularda daha toleranslı davranmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahatlerde sevdiğiniz insanla derin konuşmalar söz konusu. Ortaklı işlerinizde güçlü ve etkin hissedeceksiniz yalnız yapacağınız işlerde, iş seyahatlerinizde bazı sorunlar oluşması muhtemel görünüyor.