Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

13 Kasım 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün baskı duygusu uyandıran konular gündeme gelebilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Anneniz ile ilgilenmeniz gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve dikkatli davranmanız gerekiyor. Bu arada bütçenizi dikkatli yapın ve harcamalarınıza özen gösterin. Aslında girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Çok çalışmanız gerekebilir ve aldığınız sorumlulukları yerine getirebilmek için yorucu bir tempoda çalışabilirsiniz. Fakat kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. Sağlığınıza özen gösterin.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Kaybolan eşyalar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aşk hayatınız ön planda olacak. Diğer yandan katılmanız gereken sosyal ortamlar, 2 taraf arasında dengeyi oturtmanızı biraz zorlayabilir.