Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

17 Kasım 2021 Boğa burcu yorumu

Kendinizi yorgun ve gergin hissederek güne başlayabilirsiniz. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Özellikle gergin ve öfkeli davranmış olduğunuz eski günleri hatırlayacaksınız ve bu davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştiriyorsunuz fakat karşılaştığınız olayların zorlayıcı etkisi ile bilinçaltınız uyanabilir ve eski davranışlarınız ortaya çıkabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Olabileceklerden daha büyük istekler içinde olabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Eski arzularınız canlanacak, bu da uzun zamandır ihmal ettiğiniz fırsatları düşünmenizi sağlayacak. Bu fırsatların tekrar elinizden kaçmasına izin vermeyin. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! İlk dekantta doğanlar iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilecekler ve başarılı bir strateji planını sonuca ulaştırabilecekler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde organize etmiş olduğunuz işlerdeki değişiklikler karşısında hızlı kararlar almanız gerekebilir. Ticari konularda karışıklıklar olabilir. Eşinizle ilgili konularda uyum içinde davranmanızda fayda var. Bazı işlerinizi sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde kendinizi göstermek için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ortamlarınızda enerjiniz tam da istediğiniz gibi çalışacak. Vaktinizi evinizde harcasanız bile, özel hayatınızda romantik ve sevgi dolu etkileşimleriniz olacak.