Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

18 Aralık 2021 Boğa burcu yorumu

Biraz gergin ve rahatsız olabilirsiniz fakat mantıklı davranacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstereceksiniz. Bugün şimdiye kadar farkında olmadığınız detayları yakalayacak ve üzerinde düşüneceksiniz. Aslında ayrıntıların içindeki fırsatları anlayabilir ve iyi kullanabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bazı konular olabilir fakat pratik ve gerçekçi bir tavır sergileyebilirsiniz ve özellikle arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay küçülürken, ortaklaşa konularda sizi bağlayan koşullar olabilir. Daha iyi bir anlaşma yapabilmek için sabır göstermelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Büyük bir eşya alacak veya bir borcun altına gireceksiniz. Önemli kararlardan uzak durun. Hissiyatınız size yol gösterebilir. Kafanız karmaşık olabilir.