Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

27 Şubat 2022 Boğa burcu yorumu

Olaylar sizin düşündüğünüzden daha farklı gelişebilir ve projeleriniz veya organizasyonlarınız ile ilgili bazı karışıklıklar çıkmış olabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Daha önce belirlemiş olduğunuz işler ile ilgili düşünmediğiniz durumlar ortaya çıkmış olabilir ve bugün duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bu arada saygı duyduğunuz ve çevrenizin değerli bulduğu kişiler sizi destekliyor. Böylece fikirlerinizi değiştirebilirsiniz ve olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Ancak bugün genel olarak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Sakin bir dönem geçireceksiniz ve uzun süredir tanıdığınız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü odağınız sizi ailenizle birlikte güvencede hissettirecek konular olabilir. Sülalenizde atalar ya da yaşlılarla ilgili konular da gündeme gelebilir. Ailenizle birlikte keyifli ve eğlenceli bir akşam yemeği geçirebilirsiniz. Evinizde bazı yakınlarınızı ya da akrabalarınızı ağırlamanız da mümkün olabilir. Evde hoş saatler geçirmen adına güzel bir gün.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanıza takılanlar ruhen sizi zorlasa bile, işlerinizi tamamlayacaksınız. Sosyal çevreniz sizi destekleyecek. Daha az tanıdığınız insanlar, yaptığınız işlerde size yardımda bulunacak.