Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

03 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Kendinizi yenilemek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Anneniz veya arkadaşlarınızın anneleri ile görüşebilir, geçmişi ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. İdealleriniz ve geleceğe yönelik hayalleriniz sizi harekete geçirecek. Meydana gelen olaylar fikirlerinizi veya daha önce yapmış olduğunuz projeleri değiştirmenize neden olabilir. Arkadaşlarınıza fikirlerinizi hemen söylemeyin ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Sizin fikirleriniz değişmiş olabilir ancak hemen söylemek yerine önce araştırın. Üstelik şanssızlık gibi görünen durumu fırsata dönüştürmeniz mümkün.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Firmanızın için ne kadar değerli biri olduğunuzu kanıtlayacaksınız, yalnızca işe zamanında gelmeye dikkat edin. Sevgilinizin kötü ruh halinin sizi etkilemesine izin vermeyin ve durumu rahatlatmaya çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde huzur ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz uğraşlarınızla ilgilenmek ve keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla birlikte vakit geçirmek size iyi gelecektir. Gün içinde çalışma hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorunda kalacağınız durumlar oluşabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Sosyal ortamlarda tanışacağınız veya tanışmış olduğunuz bir insanla kendinizi aşkın ortasında bulabilirsiniz. Hislerinizden emin olun.