Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

İlginç gelişmeler ve bazı karışıklıklar olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve ortaya çıkan karışıklıkları yapıcı davranarak çözebilirsiniz. İletişim ve haberleşmeler ile ilgili ortaya çıkan sorunları büyütmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz ve iş arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Dikkatinizi yükseltin ve işlerinizi planlayın. Çevrenizin saygı duyduğu kişilerin desteğini alacaksınız. Aslında şanslı olduğunuz bir dönem ve şansınızı iyi kullanın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün var olan yakın ilişkilerinizde bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde dengeler değişecek ve dönüşecek. Karşınızdaki kişilerden size karşı duran, rekabetçi tavırlar görebilirsiniz. Hızlı ve sert karşılıklar alabilirsiniz. Bu da ilişkilerinizi gözden geçirmenize sebep olabilir. İlişkide yaşananlarla ilgili farkındalıklarınız artabilir. Sezgilerinize güvenin.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda stres altında olursanız, davranışlarınızla bunu çalıştığınız kişilere gösterin. İletişim halinde olduğunuz kişilerle birlikte işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.