Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Çok çeşitli düşünceler içinde olabilirsiniz ve geçmişle ilgili bir hesaplaşma içinde kendinizi bulabilirsiniz. Önceki gün hissettiğiniz gerilim bugün azalacak ve geçmişte yaşadığınız olaylar ile ilgili yapmış olduğunuz hesaplaşmaların derinliğinden çıkacaksınız. Dışarı çıkmak ve farklı kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek. Bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve aslında şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Farklı çevreler, ilginç ortamlar, açık hava ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıklar çözülmeye başlıyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızda endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Ortaklı konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde size kriz çıkarabilirler. İş hayatınızda dikkatiniz dağınık olabilir. Mücadele gereken konulara karşı daha özverili davranmanız gerekebilir. Başarı için daha çok çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alacak-verecek dengesi devrede olabilir. Yapacağınız ortak harcamalara kolay tepkiler verebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz.