Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle beslenmenize ve uykunuza dikkat etmelisiniz. Uykusuzluk, yorgunluk ve karamsar duygular yüzünden sağlığınız kolay bozulabilir. Nezle, soğuk algınlığı benzeri rahatsızlıklara kolay yakalanabilirsiniz. Özellikle boğaz bölgenize özen gösterin. Öğle saatlerinde duygularınız değişecek ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için uygun zaman. Ayrıca sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ilginizi çekecek. Hayal gücünüzü besleyen film ve kitaplar ile ilgilenebilirsiniz. Yaşantınızda köklü değişiklikler yapmanız mümkün.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Dikkatiniz dağılacak ve size verilen acil bir işi planlayamayacaksınız. Sorunlarınızı bir an önce çözmeye çalışın. Sevgilinizin davranışlarında çok kusur bulmaya çalışmayın; onun sınırlarını kabul ederseniz daha fazla sevgi ve şefkat göreceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kariyerinizle ilgili konulara odaklanmanız gereken bir gündesiniz. İşinizde önemli gelişmeler olabilir. Yeni bir projeye başlamak için doğru bir zaman olmayabilir. Mevcut işlerinizi toparlamaya çalışırken ailenizi ihmal etmemelisiniz. Para konularında aradığınız desteği bulabilirsiniz. Fakat yine de harcamalarınızda çok dikkatli seçimler yapmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önem verdiğiniz bir arkadaşınızla ortak bir işin temellerini atabilirsiniz. Uzak çevrenizin sorumlulukları bazı olaylarda kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir.