Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

26 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Fakat bugün serinkanlı davranacaksınız ve olaylara itiraz etmek yerine makul ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz. Özellikle Burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar bazı engelleyici durumlar ile karşılaşabilir, karamsar olabilirler. Ancak olayları ve kendinizi zorlamak yerine gelişmeleri akışa bırakırsanız, sorunları daha kolay çözebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İleriyi odaklı olacaksınız ve sonuç almanız uzun sürmeyecek. Koşullarınızı iyi belirleyeceksiniz ve daha cazip bir iş pozisyonuna sahip olmayı amaç edineceksiniz. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kısa görüşmeler, konuşmalar açısından güzel imkanlar var. Yeni yerler ziyaret etmek de keyifli olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güne iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız. Başkalarının fikirlerine karşı kendi fikirlerinizi yetersiz bulabilirsiniz. Karşılaştırmalardan kaçının ve olayları gözünüzde büyütmeyin. Bu pazarı yakın çevrenizdeki insanlarla geçirin.