Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönem. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız harcamaları fazla önemsemeyecek ve pratik bir tavır içinde olacaksınız. Fakat bütçenizi dikkatli yapmanız gerekiyor. Maddi baskılar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz ve yakınlarınıza baskı yapabilirsiniz. Aslında gelişen olaylar bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Üstelik siz de kendinizi yenilemek ve isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız ve şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili başkalarından fikir alma ihtiyacında olabilirsiniz. Uğraştığınız işler istediğiniz hızla akmayabilir. Fakat siz gün içinde iyimserliğinizi korumaya devam edebileceksiniz. İşlerinizi ayarlayabilmek için büyük çabalar gösterebilirsiniz. Güven aradığınız zamanlar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlginç tesadüfler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan yüksek eğitim, fikir ve inanç sisteminizin getirdiği bazı sorumluluklar, geleceğiniz için üzerinizde baskı ve yük oluşturabilir