Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Mayıs 2022 Boğa burcu yorumu

Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmiş olsanız bile kendinizi gözden geçireceksiniz ve istemediğiniz durumların değişmesi için kendinizi ve şartlarınızı zorlayacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz veya ciddi işler yapmak için harekete geçebilirsiniz.Bu arada beklentileriniz değişmiş olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Sorunlarınızı arkadaşlarınıza anlatabilir, onların desteğini isteyebilirsiniz. Bu arada yeni arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirirken eski dostlarınızı fazla ihmal etmeseniz iyi olacak. Tarzınız ile birlikte çevrenizdeki kişiler de değişebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yıldızlar lehinize işleyecek; önemli insanlarla tanışacak, olumlu kararlar verecek ve hayatınızda gelişmeler yaratacaksanız. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Kriz yaratacak durumlardan kaçınmanızda fayda var. İkili ilişkilerinizde kararsızlık yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Uğraştığınız işlere yönelip kafanızı dağıtacağınız zamanlar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birçok konuda işin fiziksel yönüne odaklanacaksınız. Siz yaptığınız her şeyin fiziksel olarak karşılığını görmedikçe tatmin olamıyorsunuz.