Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Haziran 2022 Boğa burcu yorumu

Büyüklerinizin ve önem verdiğiniz kişilerin desteği ile endişelerinizden uzaklaşacak ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Şimdilik gelişmeleri izleyin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olayları akışına bırakın. Ayrıca bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Karşılaştığınız bazı sorunlar, alışkanlıklarınız nedeniyle ortaya çıkmış olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Sevgiliniz sıradan, günlük etkinliklerden sıkılmış gibi duruyor ve sizinle birlikte dışarı çıkıp, yeni arkadaşlar edinmek, hatta biraz da aylaklık etmek istiyor!

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Toplumsal olaylardan etkileneceğiniz anlar var. Bu konuda kendinizi ifade etmek için sanatsal yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde daha eğlenceli olabilirsiniz. Yakın çevrenizle düşüncelerinizi paylaşırken daha esnek olmanız gerginlikleri önleyecek. İkili ilişkiler daha akıcı ve keyiflisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde oldukça şanslı bir gün sizi bekliyor. Ortaklaşa atılacak adımlarda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Parasal işlerinizde doğru hamlelerle ilerleyebilirsiniz.