Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 June 2022 Boğa burcu yorumu

Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek. Bu arada arkadaşlarınıza gösterdiğiniz ilgiyi sevdiğiniz kıskanabilir ve kendisinin ihmal edildiğini düşünebilir. Sevdiğinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Kalabalıkların bulunduğu yerler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için üzerinizde hissettiğiniz baskı hafifleyebilir veya siz dikkatinizi keyif aldığınız konulara yöneltecek ve rahatsız olduğunuz her ne varsa şimdilik uzaklaşacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Kaygılarınızı içinize atmayın; birilerine anlatmaya çalışın. Aksi taktirde kötü bir ruh hali bütün gününüzü mahvedebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için öncelikle elinizdeki işleri tamamlamanız uygun olacak. Yeni projelere yer açmak için tamamlanmalar olmalı. İş ve hedefler öncelikli konularınız arasında olabilir. Gelecek yönünde daha kararlı olabilirsiniz. Bugün aynı zamanda ev ve ailenize yönelik konularla da karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konulardaki konuşmalarınız hızlanabilir. Olaylara daha akıllıca yaklaşın. Uzak çevrenizdeki insanların sözlerine çok kulak asmayın, yardımı yakın çevrenizden göreceksiniz.