Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

16 Haziran 2022 Boğa burcu yorumu

Bugün sorumluluklarınızı önemsediğiniz bir dönem ve yeni projeler yapacaksınız. Ayrıca keyif aldığınız konular ile ilgilenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için gayret göstereceksiniz. Farklı ortamlarda dolaşabilir, yabancılar ile birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Güçlü dostlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizle ilgili rahatsız olduğunuz davranışlarınızda değişiklik yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve kendinizi yenilemek için girişimde bulunacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle daha çok ilgilenebilir, ailevi ziyaretler yapabilirsiniz. Çevrenizde değişim hakim. Yeni haberler, kardeşle ilgili hassasiyetler de söz konusu olabilir. Aynı zamanda maddi açıdan kazançlı olabilecek bir düşünce ya da teklif de gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi toparlamaya bakmalı ve daha kararlı davranmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ilişkilerinizde sabırsız ve isyankâr etkilere dikkat edin. Kafanıza göre davranmayın. Sevgilinize gösterdiğiniz toleransı ailenize de göstermelisiniz.