Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

22 Haziran 2022 Boğa burcu yorumu

Bugün meydana gelen Yaz Gündönümü ile birlikte siz de kendi değişiminizi gerçekleştirdiğinizi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla haberleşebilir, akşam için program yapabilirsiniz. Fakat öğlende gün dönümü meydana gelecek ve siz de öğle saatleri için organizasyon yaparsanız, heyecan duyacağınız tecrübeler yaşamanız mümkün. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Gün içinde duygularınız dalgalanacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen eski isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve değiştiğinizi hissedebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortak paylaşılan maddi ve manevi değerleriniz ile ilgili konular sizi meşgul edebilir. Özellikle finansal konularda problem yaşanması olasıdır. Gelir - gider konularında ortağınızla ya da eşinizle aynı düşünceleri paylaşmayabilirsiniz. Bu konuda ortak bir noktada anlaşmanız, ilişkiniz konusunda daha yapıcı olacaktır. Sakin olmakta fayda var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre alanlarınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bugün, ailevi ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz. Çekişmeler, sevdiğiniz insanla aranızda sorunlara neden olabilir.