Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2022 Boğa burcu yorumu

Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve karşılaştığınız kişiler ve alacağınız haberler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve kafanız karışabilir. Dikkatinizi çeken detaylara takılı kalmayın ve makul olun. Yoksa beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmanız mümkün. Ayrıca dedikodular ile ilgilenmeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın ve sezgilerinize güvenin. Önemsediğiniz kişilerin davranışları sizin üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir. Sorunları büyütmeyin ve aceleci davranmayın. Hayal gücü gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonra karşılaştığınız kişiler ve olaylar ilham verici olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün insanlar sizi, alıştıklarından daha farklı bir hava içerisinde görebilirler. Ciddiyetiniz ve uzaklığınız, kafanızın önemli meselelerle dolu olmasından ileri gelebilir. İnsanlara durumu izah edin ve beyin jimnastiğini sürdürün.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün insanlar sizi, alıştıklarından daha farklı bir hava içerisinde görebilirler. Ciddiyetiniz ve uzaklığınız, kafanızın önemli meselelerle dolu olmasından ileri gelebilir. İnsanlara durumu izah edin ve beyin jimnastiğini sürdürün.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Bu dönem, duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki bazı kişilerin açıklamalarının, katkılarının veya müdahalelerinin yeterli olmadığını düşünüp duygu ve düşüncelerinizi açıklamak isteyebilirsiniz.

Ancak, bu konuda önemli yerlerden tepki gelmeden devreye girmek doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için başarılı girişimlerde bulanacağınız zamanlar var. İlgilendiğiniz konularda bütünü görebilmeniz çok daha kolay olacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak için mücadele vereceğiniz zamanlar içindesiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Acele kararlarınızda çok iyimser olmanız nedeniyle duygusal dünyanızda gelişmeler olacak. Oysa sakin düşünmeniz lazım. Sevgiliniz istediklerinizi tartışmasız onaylıyor. Onun değerini iyi bilmelisiniz. PARA: Yarın korkusu yaşamamak için sürekli ufak tefek yatırımlara kalkışıyorsunuz. Ancak patronunuzla zıtlaşmaya kalkışmamalısınız. SAĞLIK: Öylesine koşuşturmaca yaşayacaksınız ki sağlığınızı kafanıza takmaya fırsatınız olmayacak.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konularda, miras, nafaka, burs ve prim gibi konularda ani olumlu gelişmeler yaşayabilir, paranızda artış sağlayacak konularla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar ve uyuma açık olduğunuz bugün, akşam saatlerinde aile büyükleriniz ve hayatınızdaki kadın figürlerle ilgili konularda duygusal olarak incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Olumsuz fikirler, negatif düşünceler karşısında birbirinizi anlamadığınızı düşünebilirsiniz. Sözlerinizde olumlu cümlelere yer açın.