Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

17 Eylül 2022 Boğa burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Ayrıca parasal konulara yönelik hoş fırsatlar çıkabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Sevgilinize karşı çok ince ve anlayışlı davranacaksınız ve bu da tutku ve erotizm dolu, güzel bir döneme girmenizi sağlayacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! İlk dekantta doğanlar iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilecekler ve başarılı bir strateji planını sonuca ulaştırabilecekler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hobilerinize yönelmek, keyifli alanlarda olmak sizi rahatlatacaktır. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Bu konuda farklı bakış açılarına ihtiyaç duymanız mümkün. İlişkilerinizi daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Kriz çıkaranlardan uzak durmanızda fayda var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabırlı ve azimli Boğaların problem çözme kabiliyeti sınanacak bugün. İnançlarınızda ısrarcı olmadan, etrafı dinleyerek problem çözerseniz gün verimli geçer. Dönüştürücü fikirler akşam saatlerinde gelebilir.