Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

22 Eylül 2022 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve hassas olduğunuz bir gün. Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız detayları tespit edebilirsiniz. Ancak olayları fazla büyütmeyin.Sevdiklerinizin ilgisi gurunuzu okşayacak ve moraliniz yükselecek. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz ve kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Ancak yabancılar ile birlikte olmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen bazı ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara sizden daha farklı bakan kişileri anlamaya çalışın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda yaratıcılığınızı kullanacağınız birden fazla işe yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla düzenlemeye gitmeniz gerekebilir. Olaylara ve sorumluluklara daha esnek yaklaşmaya bakın. Maddi konularınızı, bütçenizi tekrar gözden geçirmenizde yarar var. Ailenizle ilgili konular da gündeminizi meşgul edebilir. Eski defterler açılabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür Güneş kavuşumu aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanlarında yenilenmeleri getiriyor. Gruplar içinde farklı ve becerikli yanlarınızın ortaya çıkacağı enerjisi yüksek bir gün.