Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Ekim 2022 Boğa burcu yorumu

İş arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve duyduğunuz haberler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Gizli bilgiler ve herkesin bilmediği olaylara ilgi duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ayrıca ölüm ve ölüm ötesi ve benzeri konular ilginizi çekiyor. Bu arada gizli niyetleriniz olabilir fakat düşüncelerinizi ortaya koymanız daha kolay olacak. Daha ılımlı ve olumlu davranabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız etkileyici kişiler düşüncelerinizin tamamen değişmesine neden olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konuları paraya çevirmek isteyebilir, konusunda uzman olan kişilerle görüşebilir, İşlerinizde desteklenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Eve ait konular da önemli. Günün ikinci yarısında hareketli koşullar olabilir. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecektir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu konfor arayışınız sürerken, günlük işlerdeki rahat akış size bu imkanı sağlayacaktır. Gün içinde bulunduğunuz koşulları değiştirme, yenilenme zorunlulukları açığa çıksa da huzur bulduğunuz konumu değiştirmekte zorlanabilirsiniz.