Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Ekim 2022 Boğa burcu yorumu

İş arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve duyduğunuz haberler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Gizli bilgiler ve herkesin bilmediği olaylara ilgi duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ayrıca ölüm ve ölüm ötesi ve benzeri konular ilginizi çekiyor. Bu arada gizli niyetleriniz olabilir fakat düşüncelerinizi ortaya koymanız daha kolay olacak. Daha ılımlı ve olumlu davranabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız etkileyici kişiler düşüncelerinizin tamamen değişmesine neden olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde gündeminiz yoğun olabilir. Toprakla, emlakla ilgili konular dikkat çekebilir. Etrafınızdaki insanlarla uyum içinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilir, yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenebilirsiniz. Ticari anlaşmalar için uygun bir gündesiniz. Akşam saatlerinde bazı gerginlikler olabilir. Sakin kalmanızda fayda var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün farklı işleri eş zamanlı yapmak için üzerinizde baskı olacaktır. İlişkilerden destek beklerken aksi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kendi gücünüzle yol alacağınız işlere öncelik verin. Verimsiz işleri eleyin. Çatışmalardan kaçının.