Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

08 Ekim 2022 Boğa burcu yorumu

Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olabilir. Fakat duygularınızı kendinize saklamak için gayret göstereceksiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirecek ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Çocukluk günlerinizi ve eski davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eski dostlarınızla ilişkileriniz değişiyor. Karar vermek için acele etmeyin ve olayların gelişmesini bekleyin. Karşılaştığınız zorlayıcı olaylar sayesinde alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Bir taraftan baskı duygusu uyandıran durumlar olurken öte yandan şans olarak değerlendireceğiniz fırsatlar ile karşılaşıyorsunuz. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve tartışmalardan uzak durun.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. Sevdiğiniz kişi geleceğinizle ilgili bir kararı ertelemenize engel olacak. Hiç endişelenmeyin, nasıl olsa sonunda neden böyle düşündüğünüzü anlayacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda daha tempolu anlar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle ve iletişiminiz de kıvrak olmanız gerekebilir. Zaman alabilecek işler var. Vizyonunuzu belirlemeniz gereken zamanlar olabilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeniz gerekiyor. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün güncel konuları, modayı takip etme arzunuz olabilir. Gözlem becerinizle üretim birleşirse kendinizi yenileyebilirsiniz. Lüks harcamalardan kaçınmakta fayda var. İlk teklif sizden gelmedikçe, başkaları sizi harekete geçirmeyecektir.