Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

12 Ekim 2022 Boğa burcu yorumu

İletişim sorunları ve yanlış anlamalar yüzünden tartışmalar olabilir. Hırslı ve öfkeli bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve iyimser davranışlar karşısında duygularınız değişiyor. Aslında şanslısınız fakat şansınızı kullanabilmek için tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Daha önce sizin için önemli olan her ne varsa, artık önemini yitiriyor ve daha farklı şeylere değer vermeye başlıyorsunuz. Harcamalarınıza özen gösterin ve kendinizi çık fazla zorlamayın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Eğer düzgün bir ilişkiniz varsa, birlikte geçireceğiniz gelecek konusunda önemli tarihler belirlemek için şahane fırsatlar yakalayacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında ortaklıklara dikkat etmelisiniz. Sabah saatlerinde harcamalarda artış olabilir. Ortaklı konularda kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Alacak borç ilişkileriyle uğraşabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı durumlar oluşabilir. Sorumluluğunu aldığınız işleri başlatmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde eğlenceyi abartabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merak edilen, beklenen kişilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Geçmişten gelen hukuki konularda hareket olabilir. Sizi yoran ilişkilerden uzak durup, girişimlere odaklanırsanız gün verimli geçer.